Tarnevõimalused

* TASUTA KOHALETOIMETUS

Tasuta kohaletoimetus kehtib kõikidele ostudele, mis on ületanud ostukorvi kogusumma 30€ (sisaldab käibemaksu). Kui ostukorvi summa on ületanud 30€ (sisaldab käibemaksu) rakenduvad kõikidele allpool välja toodud tarnevõimalustele 0€ hinnad ehk need teenused on sellisel juhul Teie jaoks TASUTA.

Itella SmartPOST

"Itella SmartPOST Pakiautomaat" 
(2,50€)

Pärast tellimist saadetakse Teile tellimiskinnitus ning valitud kogus Evotoys.eu tooteid jõuab Teie valitud Itella SmartPOST pakiautomaati seitsme (7) tööpäeva jooksul.

Omniva

"Omniva Pakiautomaat" 
(2,50€)

Pärast tellimist saadetakse Teile tellimiskinnitus ning valitud kogus Evotoys.eu tooteid jõuab Teie valitud Omniva pakiautomaati seitsme (7) tööpäeva jooksul.


Omniva

"Omniva Kuller" (3,50€)

Valides "Omniva Kuller" tarneviisi, saadame Teile kauba kulleriga aadressile, mille tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise kohaks sisestasite.

Kohaletoimatamise päeval võtab kullerfirma esindaja Teiega ühendust ning lepib kokku sobiva kauba üleandmise aja.

Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel.


Post ehk "Pakk väljastuspunkti" (3,50€)

Valides 
"Pakk väljastuspunkti" tarneviisi, saadame Teile kauba posti teel maksikirja või pakina aadressile, mille tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise kohaks sisestasite.

Teile tuleb postkasti teatis ning seejärel peab paki lunastama lähimas postkontoris.


Kauba üleandmine Evo OÜ laos ehk "Lattu järgi tulemine" (0,00€)


Valides "Lattu järgi tulemine" tarneviisi, saate oma tellimuse kätte Evo OÜ laost aadressil Härgmäe 16, Tallinn. Kaardi leiate SIIT.

Kaup komplekteeritakse ning pannakse Teile valmis pärast makse laekumist Evo OÜ kontole. Kui kaup on valmis üleandmiseks võetakse teiega ühendust e-posti teel ning teavitatakse Teid sellest. Üldjuhul saate oma kaubale järele minna samal tööpäeval.

Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel.

Meie lao asukoht kaardil (Härgmäe 16, Tallinn)