Ettevõttest

EVO OÜ on toonud Baltiriikidesse mänguasjade brändid, mis on juba mõnda aega tuntud paljudes Euroopa riikides. Oleme oma tootevalikus asetanud kesksele kohale plast-kostruktorid, millest on lapsel võimalik luua oma fantaasiamaailm. Kombineerides erinevate brändidega, saame pakkuda laia valikut nii poistele kui tüdrukutele. Seejuures püüame omalt poolt pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Meie tootevalikus on mänguasjad Euroopas tuntuks saanud brändidelt nagu
SLUBAN, KAZI, WANGE, AUSINI ja teised. Kõikide meie e-poes müüdavate komplektide osad sobivad kokku Taani suurtootja ja teiste sarnaste toodete detailidega.

On aeg, et mängimine saaks täiesti uue tähenduse. Arenda end luues suurlinnu, võidusõiduradu ja võimsaid keskaegseid kindlusi ning mine seikle piraadimeres või hoopis eelajalooliste dinosaurustega. Maailmas, mille looja oled Sina, pole piiranguid. See kõik on võimalik tänu uutele arendavatele mänguasjabrändidele.

Meil on hea meel, et saame anda lastele võimaluse arendada end läbi mängu ning pakkuda kvaliteeti taskukohase hinnaga, sest kes veel oleks seda väärt kui mitte meie tulevik – meie lapsed.

EVO
– Areng läbi mängu.